Old Boys

 
InformaceAkce FotoHistorie   mp3Video

Informace

Akce

Foto

Historie

Ukázka - mp3

Video

 

 

   

O nás      

Kapela OLD  BOYS, která slaví v roce 2007 patnácté výročí,  je hodna svého názvu a to věkovým složením jednotlivých hráčů, ne však vitalitou a nasazením protagonistů kapely při vystoupeních jak v České republice, tak v sousedním Německu, kde má kapela velký okruh svých příznivců, přátel a fanoušků.

Svým nezaměnitelným provedením známých i méně známých skladeb neworleánského jazzu se kapela OLD BOYS zapsala do podvědomí tisíců návštěvníků a hostů na pevnosti Königstein, kde kapela účinkovala celé tři sezóny.

Návštěvníci a turisté z celého světa, kteří navštíví tzv. Benátky na Labi – Drážďany, se s hráči mohou pravidelně setkávat v sasko-české restauraci "Altmarktkeller"  v samém středu tohoto dixielandového města.

Vyhledávanou atrakcí, kterou Drážďany nabízejí jsou výletní plavby na palubách párníků Saské paroplavební společnosti tzv. Jazzfarht s doprovodem různých kapel, kde tradičně nescházejí hráči OLD BOYS.

Vrcholem pro každého hráče je účast na mezinárodním dixielandovém festivalu který letos má 37 výročí svého trvání a kde kapela OLD BOYS hraje již tradičně.

Hráči nezapomínají ani na své příznivce a přátele v České republice a rádi se účastní koncertování na tuzemských festivalech a přehlídkách jako např. začínající dixielandový festival v Křižanech u Liberce, v Řevnicích, Lokti, Ústí nad Labem, v Chomutově a pochopitelně ve svém domovském městě v Děčíně.