Old Boys

 
InformaceAkce FotoHistorie   mp3

Informace

Akce

Foto

Historie

Ukázka - mp3

Video

 

 

 

 

 

Setkání v Drážďanech na Altmarktu

Dne 19.11.2009 jsme měli setkání muzikantů v Drážďanech na Altmarktu, kde mimo kapely OLD BOYS byli zástupci také orchestru Vladimíra Janského z Liberce a kapely BONUS z Roudnice n.L.

foto zde

 

Vystoupení Old Boys v Praze v Trojském zámečku v srpnu 2009

foto zde

 


 

Dva noví členové kapely


Dva noví členové naší kapely a to : trumpeta - Ing. Petr Dušánek a zpěvák a hráč na klávesy - Jan Vech.
 

 

 

Smutné oznámení

Dovolte mi prosím sdělit Vám jménem kapely "OLD BOYS" velice smutnou zprávu. V pátek dne 28.3.2008 náhle zemřel náš dlouholetý kolega a člen kapely, skvělý muzikant a zpěvák pan Václav Novák.

Jeho nezapomenutelný hlas a muzikantské umění spolu s celou kapelou OLD BOYS bylo všemi našimi příznivci a přáteli vždy velice mile vnímáno a vřele oceňováno.
 
Pan Václav Novák nám všem bude velice chybět. Zároveň však vnímáme tuto bolestnou skutečnost jako výzvu k tomu, abychom spolu se všemi členy kapely OLD BOYS pokračovali v jeho muzikantských stopách a dál přinášeli radost a potěšení z dobré muziky všem našim posluchačům nejen v České republice, ale i v zahraničí.

S velkou lítostí za všechny členy kapely OLD BOYS
 
Alena Pondělíková
manažerka kapely

 

Milí Old Boys,


jakkoliv jsme jedni z široké řady Vašich příznivců a nikdo z nás se neznal osobně s panem Novákem, jsme nuceni jeho odchodem zkonstatovat také naši osobní ztrátu. Na Vašich koncertech čas plyne jaksi jinak. Doba mezi první synkopou do posledního potlesku uběhne velmi rychle, ale v nás zůstává dlouho, přičemž charakteristický projev pana Nováka vždy tuto vzpomínku zdobil. Nemáme ve zvyku se příliš zaobírat smyslem života a úvahami o předčasnosti či spravedlivosti odchodů lidí z našeho oklolí na onen svět, ale v tomto případě musíme opravdu vyjádřit lítost, jakoby šlo o dobrého přítele.
Je nám jasné, že Vaše hudba tady bude znít i dále a tak chceme jen těmito několika řádky vyjádřit fakt, že nadále budeme Vašimi fandy, a že také my jsme přesvědčeni o tom, že pan Novák bude "nahoře" dál zpívat své Hello Dolly a se všemi svatými pochodovat..


J. Štajner a přátelé

 

Setkání s prezidentem - 16. 10. 07

         

        

Dopis od primátora v pdf

 

Jarní ples kapely  OLD  BOYS (k 15. jubileu)

kdy: sobota 21. 4. 2007 od 20.00 hod

kde: Kulturní dům Střelnice Děčín

 

         

další foto zde